בת מצווה בסאקורה - חורף 2017

בת מצווה בחורף 2017

אז למה לחגוג בת מצווה בסאקורה?

בגלל האוכל, התאורה, המיקום, השירות והמחירים!

רוצים לדעת עוד?

התקשרו 072-3928996 או צרו קשר כעת!

בת מצווה בחורף 2015/16

בת מצווה בחורף 2017 בסאקורה אולם אירועי בוטיק

מתכננים לחגוג בת מצווה בחורף הקרוב? אולם אירועי הבוטיק - סאקורה בראשון לציון, המקום שלכם לאירועי בת מצווה בעונת חורף 2017. חגיגות בת מצווה לרוב הן אינטימיות יותר וכוללות את המשפחה הקרובה ואת ילדי הכיתה של כלת בת המצווה. לחגיגת בת מצווה קטנה באווירה חמה של משפחה וחברים קרובים תוכלו לבחור בסאקורה ראשון לציון - אולם ייחודי לאירועי איכות קטנים.

 

אולם מעוצב לבת מצווה

מסיבות בת מצווה בשנים האחרונות הפכו להיות פופולריות ביותר בקרב ילדות בגיל בת מצווה. טיולי גיל המצווה כבר אינם הטרנד המדובר, ולכן משפחות רבות מעדיפות להשקיע במסיבת בת מצווה לחברי הכיתה של כלת האירוע ולמשפחה הקרובה. סאקורה ראשון לציון הוא אולם אירועי בוטיק המותאם במיוחד לחגיגות בת מצווה. האולם מעוצב בהתאם לאפשרויות עיצוב לאירוע בת מצווה ונבחר על ידי הנערה.

 

גודל אולם

אולם האירועים סאקורה ראשון לציון הוא אולם המכיל עד כ-230 משתתפים. תוכלו גם להזמין מספר קטן יותר של אורחים ואנחנו נדאג לכך שעיצוב האולם יספיק לכמות המשתתפים באירוע. אולם קטן מעניק תחושה של חמימות, משפחתיות ויוצר אווירה של אולם מלא לכל אורך האירוע. 

 

צוות מקצועי

צוות הניהול והפקת אירועי בת מצווה שלנו בסאקורה יעניק לכם שירות מלא לפני האירוע ובמהלכו. כמו כן צוות המלצרים, הברמנים והטבחים שלנו יקפידו על נוחות האורחים שלכם ויעניקו מענה לכל בקשה. אצלנו תוכלו ליהנות משירות של צוות מקצועי המקפיד על איכות השירות באירוע שלכם.

 

שירות זמין

לנו בסאקורה חשוב להיות זמינים עבורכם, אנו מודעים ללחצים ולקושי שבארגון אירוע ובפרט בת מצווה. שאלות יכולות להופיע וכלת האירוע יכולה להוסיף בקשות מיוחדות, לכן חשוב לנו לשמור על שירות לקוחות זמין עבורכם. תוכלו לפנות אלינו עם כל בקשה או שאלה הקשורה להפקת האירוע שלכם.

 

עמידה בזמנים

בת מצווה הוא אירוע שכיום כולל בתוכו הפעלות רבות מעבר למבנה הקלאסי של חגיגות בת מצווה המורכבות מדרשה ריקודים ואוכל. באירועי בת מצווה כיום משלבים לפעמים ריקוד של כלת בת מצווה עם חברותיה, הקדשת שיר, כניסה ייחודית ועוד. אצלנו בסאקורה שמים דגש על עמידה בזמנים של הלו"ז שתואם מראש עם המשפחה.
לתיאום פגישת ייעוץ לחגיגת בת מצווה בראשון לציון באולם אירועי הבוטיק סאקורה ולקבלת פרטים נוספים, התקשרו עוד היום.